Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niezrzeszony napisał:
drodzy Państwo. Włodarczyk jak najbardziej właściwie postąpił, że nie poszedł do "tworu Pana Opoki". przecież każdy widzi kogo popiera ta "telewizja" i z kim trzyma. mnie osobiście przeszkadza polityka p. Czubińskiego, np te wymysły z "Lubię Kraśnik", bo kandydaci nie zmieścili się na liście PO. wiem, że polityka i życie prywatne to osobne kwestie, ale ja nie czułbym się w porządku z samym sobą gdybym zagłosował na pana Piotra. te wybory, przypominają mi ostatnie, na prezydenta. tutaj także wielu ludzi zagłosuje nie tyle na pana Włodarczyka, ale przeciwko p. Czubińskiemu. pozdr
Człowieku, jak byś śledził media,(nie tylko TVK) to byś wiedział o co chodzi. Kompletna kompromitacja Pana Włodarczyka i kolegi Stawiarskiego. Na szczęście wcześnie to pokazali, niech Kraśnik przejrzy na oczy. Już niedługo cały Kraśnik to zrozumie. A jeśli masz głosować tak jak mówisz, to nie masz swojego zdania. Głosujesz tylko dlatego, że masz prawo do tego??? Trochę nie tak. Ale to twój wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opamiętanie napisał:
Niech wygra lepszy, ja tylko zwróciłem uwagę na fakt, że nie wiem nic o drugim kandydacie, i nie wiem, w którym miejscu wywnioskowałeś, że Piotr Cz. to mój idol? Ja wcale tego nie napisałem i nawet tak nie uważam. Proszę nie wmawiaj mi rzeczy, które nie mają potwierdzenia w rzeczywistości. Najłatwiej jest oskarżać, wyśmiewać, niekiedy i oczerniać innych, by uzyskać jak najlepszy efekt. Prawdę mówiąc PiS nie należy do ugrupowań, które w pełni popieram ale jeśli chodzi o wybór burmistrza zagłosowałbym na każdego, kto zaproponowałby coś konkretnego.
a ja chcę zwrócić uwagę że o pierwszym wiemy już dużo i mam tego dość a fontanna za 500 tyś zł wk...a mnie bo 500 000:12miesiecy i :2700 brutto to daje nam ponad 15 - to ponad 15 to są pełne etaty przez cały rok dla 15 mieszkańców naszego miasta którzy nie musieliby wyjeżdżać za granicę za pracą a później mieliby pół roku zasiłku - proste głosuję na Mirona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat napisał:
Człowieku, jak byś śledził media,(nie tylko TVK) to byś wiedział o co chodzi. Kompletna kompromitacja Pana Włodarczyka i kolegi Stawiarskiego. Na szczęście wcześnie to pokazali, niech Kraśnik przejrzy na oczy. Już niedługo cały Kraśnik to zrozumie. A jeśli masz głosować tak jak mówisz, to nie masz swojego zdania. Głosujesz tylko dlatego, że masz prawo do tego??? Trochę nie tak. Ale to twój wybór.
To ty dziecko jeszcze nie śpisz ? Wyłącz w końcu komputer i przytul misia. Dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://naszkrasnik.wordpress.com/2010/12/03/uczciwa-praca-ludzie-sie%C2%A0bogaca/ DO WSZYSTKICH!!! MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!! TO BARDZO WAŻNE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie jestem z Kraśnika i nie głosuje na żadnego skurczybyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika napisał:
Pan Włodarczyk nie nadaje się na Burmistrza Kraśnika bo po pierwsze nie stawił się na debatę a po drugie odrazu leci z tym do sądu . to pomyślcie jak został by burmistrzem to z każdym swoim niepowodzeniem będzie się sondował , no przecież to śmieszne.
A PANI NIE NADAJE SIĘ NA URZĘDNICZKĘ UM -PROSZĘ ZAJRZEĆ DO SŁOWNIKA JAK PISZE SIĘ NIEKTÓRE POLSKIE WYRAZY!!!SONDUJE CZY SĄDUJE???MA PANI ZAGADKĘ NA WEEKEND
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a jak to jest z psl-em, janczarek poparł czu czy nie poparł, bo z materiału tej tv ewidentnie można wywnioskować poparcie
PROSZĘ OTO ODPOWIEDŹ http://naszkrasnik.wordpress.com/2010/12/03/janczarek-nie-poparl-czubinskiego/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
włodarczyk na burmistrza..ale ja stawiarski tu rządzem,ale macie układ w tym kraśniku...a czy ten włodarczyk nie rozgarnięty jakiś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile krzyży postawi w Kraśniku nowy burmistrz. Jak Kaszpirowski będzie nas uzdrawiał, tylko żeby efekty były lepsze, niż te w Kaczyńskiego partii. I jeszcze jedno jaki Włodarczyk bezpartyjny skoro startował z PiS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że juz po wszystkim.Tak dalej byc nie mogło. Co do telewizji Opoki to żałosne nawet o tym tworze mówić. Utrzymywali sie przy życiu dzięki czubkowi i tyle no to co innego miał Sławek robić. A poza tym to jakby rodzina przecież (zapytajcie Ewę - ona będzie wiedziała. Bo Sławek to udaje, że nie wie dlaczego żona została szefem MOPS???!!!). Tak samo niezależny jjak ww, TV jest kraśnicki szmatławiec - nazwy nawet nie pomnę - i tam tez wywiad czubka samego ze soba. Szczyt hipozkryzji. Dobrze, że juz po wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy piszący mówią / piszą Włodarczyk, Stawiarski, a zapominają o największym niebezpieczeństwie ze strony / chociaż nie chciałbym mu robić reklamy, bo ewidentnie nie przpadasm za tą osobą / Kanradzie Węcławskim !!!! Ta istota może więcej " namieszać " niż wymienieni wcześniej dwaj panowie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i CO WYSCIE ZROBILI!!!????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadać z tym Wieśniakiem Włodarczykiem, z czym do ludzi baran startuje.Wysłowić nawet się prostak nie potrafi.PIS do d...y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prześwietlając współprace byłego burmistrza Czubinskiego z KTV Kraśnik /właściciel Opoka/istnieje prawdopodobieństwo wielkiej korupcji i nadużyć.Jednego wsadzić do paki a drugiemu zamknąć biznes,albo obydwóch do paki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak ta sprawa??? Z materiałów wideo można wydedukować ze sędzina jest niezbyt przychylna panu Włodarczykowi .... Dla mnie jest zrozumiałe, że jak TV zaprasza, a ktoś odmawia, to znaczy że nie przyjdzie i.... niech sobie TV zmieni program zamiast ciągle nadawać że debata będzie i świadomie wprowadza ludzi w błąd. To chyba proste i logiczne? A skoro dla Opoki to zbyt trudne do zrozumienia, to szkoda że Włodarczyk nie dał mu odmowy na piśmie z informacją że debata planowana jest w innej telewizji w innym termninie i zaprosić pisemnie Czubińskiego... hahaha ciekawe czy wielki Czu znalazłby chwilkę na debatę w innej telewizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre "skrzaty" i jemu podobni robią wpisy jak Czerepach i Fabian Duda dla swojego wójta. Żałosne, ale no cóż, piszcie, piszcie, oczerniajcie - taka praca. A i tak wygrał Włodarczyk! Yes! Yes! Yes!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alan napisał:
hej pisiory do chlewu z tym tchórzem waszym marnym pseudo kandydaciurem...AVE CZUBINSKI
Posłuchaj czubku o Czubku,wreszcie ludzie przejrzeli na oczy,zauwazyli,ze to cham i arogant.Nikt nie znalazł pracy w tym szambie jak nie bylo zgody Czuba,wszyscy jego urzednicy to banda niekompetentnych i skorumpowanych ludzi.Pamietam jak miałem do czynienia z obecna ( bylą ) z-ca Czuba, Orzeł-Deptą,jak byla kierownikiem wydziału gospodarki mieszkaniowej,uzależniała załatwienie sprawy od odpowiedniej gratyfikacji - szmata je***a.Modlilem sie przez tyle lat żeby wylądowała tam gdzie jej miejsce,czyli na śnmietniku.Teraz,jak tylko będę w Kraśniku to osobiście napluję tej wywłoce w mordę.Tacy właśnie są wszyscy ludzie Czuba.A Czub?......no coż,już nie bedzie szukał gdzie tu fi***a umoczyć,tylko weźmie sie do roboty żeby wydolić na te wszystkie alimenty (praca w kanałach byłaby odpowiednia).A co do Telewizji Krasnik to juz jej nie ma,przecież nie bedzie istniala bez pieniędzy z urzędu miasta.No i dobrze z tymi pożal sie Boże prezenterami.A i jeszcze trzeba zrobic porzadek z opieką społeczną w Kraśniku.Dlaczego?A zgadnijcie kto jest tam szefową....? Drugie panwo w państwie.....Co do nowego Burmistrza,to zobaczymy jak bedzie sie sprawował,miejmy nadzieję,że da mu do myślenia,że nic nie trwa wiecznie i na końcu zawsze ludzie moga postawić na nim krzyżyk ( dosłownie )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW to tuba PIS sprawa odrzucona ze względu na niezasadność i proszę dziennikarzyjna nic na to nie pisze, a jakby Włodarczyk wygrał to od razu było by głośno. DW czy oni wam płacą za to co robicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest prawdą, że KTV odpłatnie pokazuje materiały UM Kraśnika. Jest, a raczej była dotowana przez pana Burmistrza P. Czubińskiego z budżetu Kraśnika! Pan Opoka mija się z prawdą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się cieszę, że mamy nowego burmistrza!!! Nie wiecie dlaczego w UM non stop jest włllllllllaczone światło. Byłam przekonana, że UM czynny jest do godz. 16. Chyba sprzatają...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...